कतार एयरवेजद्वारा यात्रुहरुको सुविधाका लागि टिकटको थप विकल्प

पर्यटन बजार२६ कार्तिक २०७७, बुधबार मा प्रकाशित

कतार एयरवेजद्वारा यात्रुहरुको सुविधाका लागि टिकटको थप विकल्प

कात्र्तिक २६,काठमाडौ। कतार एयरवेजले आफ्ना यात्रुहरुलाई थप सुविधा एवं विकल्प प्रदान गर्ने क्रममा सम्पूर्ण टिकट श्रेणीमा नयाँ एवं सरल टिकट विकल्पहरु ल्याएको छ । आजबाट कतार एयरवेजले ६ श्रेणीमा टिकटहरु वितरण गर्नेछ ।

विभिन्न प्रकारको टिकट अनुसार यात्रुले विभिन्न सेवा सुविधा प्राप्त गर्नेछन् । जस्तै, इकनमी क्लास टिकट खरिद गर्ने यात्रुले प्रत्येक एक श्रेणी माथिको टिकट खरिदमा थप ५ किलो ब्यागेज आफूसँग लग्न पाउनेछन् ।

इकनमी क्लास कम्फर्ट टिकट खरिद गर्ने यात्रुले थप सुविधा स्वरुप आफूले इच्छाएको सिट छनौट गर्ने पाउनेछन् भने इकनमी कम्फर्ट वा बिज्नेस इलाइट टिकट खरिद गर्ने यात्रुले यात्राको मिति असीमित परिवर्तन र बिना कुनै शुल्क टिकट शुल्क फिर्ताको सुविधा पाउनेछन् । त्यसैगरी सबै श्रेणीमा कतार एयरवेज प्रिभिलेज क्लबका सदस्यहरुले थप क्युमाइल्स प्राप्त गर्नेछन् ।

Facebook Comment

छुटाउनुभयो कि?